Avrupa Birliği'ndeki yeni veri gizliliği yasaları GDPR (Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Yönergesi) uyarınca sizden aşağıdaki formu dikkatlice okumanızı ve TPS Topluluğunun bir parçası olmaya devam etmek için onayınızı vermenizi talep etmekteyiz. [close]

Elit panel kullanıcıları grubumuza katılın
ve anketlere katıldığınız için ödül alın!

NASIL CALISIR!

Kayıt olun!

Katılmak basit ve kolay. Veri gizliliğinizi garanti ediyoruz!

Anketlere katılın

Cep telefonu veya masa üstü bilgisayarınızdan katılın. Bunu kolay bir biçimde yapın!

kazanılmış ödüller

Carrefour, Altinyildiz Classic, Boyner, Ikea, Uber rides gibi pazarlardaki harika tekliflerden faydalanın!

Hakkımızda!

Panel Station İstasyonu dünyanın en hızlı büyüyen ekonomilerindeki 5.11 milyondan fazla tüketicisiyle çeşitli bir topluluktur.

Bir üye olarak tüketim malları, teknoloji, sağlık, seyahat ve finans hakkındaki düşünceleriniz küresel markaların daha iyi ürünler hazırlayıp daha iyi deneyimler yaratmasına yardım ediyor. Peki ne bekliyorsunuz - düşüncelerinizi dünyanın önde gelen markalarıyla paylaşın ve ödüllendirilin. Dünyanın her yerindeki üyelerimize her yıl 2 milyon dolar değerinde teşvik ödüyoruz. Topluluk üyelerimizin güçlü desteğiyle dünyanın en büyük tüketici paneli ve büyük firmaların başta gelen tüketici araştırmaları bilgilerinin sağlayıcısı olmak için gelişiyoruz.

Bir çevrimiçi market araştırması anket&panel şirketi olan Borderless Access Pvt. Ltd.nin bir parçasıyız. Dünya üzerindeki gelişmekte olan ve ulaşılması zor pazarlardaki çevrimiçi panel hizmetlerimiz aracılığıyla tüketici görüşlerini sağlamak uzmanlık alanımız. Verilerinizin güvenliği, gizliliği ve mahremiyetine önem veriyoruz. Aynı zamanda iso 27001:2013 sertifikasına sahip bir şirketiz.

İletişim

The panel station'a Kayıt Olma ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Biz size ihtiyacınız olan yardımı edeceğiz

Lütfen bize yazın,
turkey@thepanelstationsurveys3.com